SLI120CRP
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLI120CRP
Kaihanga / Waitohu: Weidmuller
Whakaahuatanga hua AC INPUT MODULE 120V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLI120CRP
Tau Wae SLI120CRP Kaihanga Weidmuller
Whakaahuatanga AC INPUT MODULE 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2187 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 0 ~ 60VDC Momotuhi - Whakauru 120VAC
Momo AC Input Module Whakahurihia te Waa 20ms
Tahuri Time 40ms Kāhua G5
Raupapa DELCON Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Hold Down Screw, Status LED(s) Whakaahuatanga Taipitopito AC Input Module Output Module 50mA 0 ~ 60VDC Output 120VAC Supply
Nama - Whakaputa 50mA Tae - Nama 8mA
Tae Yellow
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SLI-570YTT32
SLI-570YTT32
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: LED YELLOW CLEAR T/H
I roto i te taonga: 322537 pcs
Tikiake: SLI-570YTT32.pdf
RFQ
SLI120CR
SLI120CR
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: AC INPUT MODULE 120V