FKP3O103302B00KSSD
WIMAWIMA
FKP3O103302B00KSSD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKP3O103302B00KSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 330PF 10% 1KVDC RAD
Ngā Rauemi: FKP3O103302B00KSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKP3O103302B00KSSD
Tau Wae FKP3O103302B00KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 330PF 10% 1KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 481298 pcs Pepa Raraunga FKP3O103302B00KSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1328
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 330pF Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP) Radial
Te kaha 330pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT