FKP3J004702B00JSSD
WIMAWIMA
FKP3J004702B00JSSD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKP3J004702B00JSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 470PF 5% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: FKP3J004702B00JSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKP3J004702B00JSSD
Tau Wae FKP3J004702B00JSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 470PF 5% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 445574 pcs Pepa Raraunga FKP3J004702B00JSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1323
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 470pF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP) Radial
Te kaha 470pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT