FKP4J001004B00JSSD
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKP4J001004B00JSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 100PF 5% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: FKP4J001004B00JSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKP4J001004B00JSSD
Tau Wae FKP4J001004B00JSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 100PF 5% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 468793 pcs Pepa Raraunga FKP4J001004B00JSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1335
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 100pF Film Capacitor 350V 630V Polypropylene (PP) Radial
Te kaha 100pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT