FKP0F012200D00KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKP0F012200D00KSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2200PF 10% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: FKP0F012200D00KSSD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKP0F012200D00KSSD
Tau Wae FKP0F012200D00KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 2200PF 10% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 323787 pcs Pepa Raraunga FKP0F012200D00KSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.181" L x 0.150" W (4.60mm x 3.80mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1056
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP) Radial
Te kaha 2200pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT