FKP0D021000F00JSSD
Hua Hua
Tau Wae: FKP0D021000F00JSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: FKP0D021000F00JSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKP0D021000F00JSSD
Tau Wae FKP0D021000F00JSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 244535 pcs Pepa Raraunga FKP0D021000F00JSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.181" L x 0.217" W (4.60mm x 5.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1054
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 63V 100V Polypropylene (PP) Radial
Te kaha 10000pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT