FKP0D016800E00KSSD
WIMAWIMA
FKP0D016800E00KSSD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKP0D016800E00KSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6800PF 10% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: FKP0D016800E00KSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKP0D016800E00KSSD
Tau Wae FKP0D016800E00KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 6800PF 10% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 358363 pcs Pepa Raraunga FKP0D016800E00KSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1053
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF Film Capacitor 63V 100V Polypropylene (PP) Radial
Te kaha 6800pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT