RWC639R2BL
Hua Hua
Tau Wae: RWC639R2BL
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RWC639R2BL 2 PPM REELED
Ngā Rauemi: RWC639R2BL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWC639R2BL
Tau Wae RWC639R2BL Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RWC639R2BL 2 PPM REELED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 12534 pcs Pepa Raraunga RWC639R2BL.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa RWC Tuhinga 639.2 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging -
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 639.2 Ohms ±0.1% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Metal Foil