RWC319R6BL
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RWC319R6BL
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RWC319R6BL 2 PPM REELED
Ngā Rauemi: RWC319R6BL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWC319R6BL
Tau Wae RWC319R6BL Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RWC319R6BL 2 PPM REELED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 13396 pcs Pepa Raraunga RWC319R6BL.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa RWC Tuhinga 319.6 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging -
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 319.6 Ohms ±0.1% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Metal Foil