RWC5R000D
Hua Hua
Tau Wae: RWC5R000D
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RWC5R000D 10 PPM BULK
Ngā Rauemi: RWC5R000D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWC5R000D
Tau Wae RWC5R000D Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RWC5R000D 10 PPM BULK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 13490 pcs Pepa Raraunga RWC5R000D.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa RWC Tuhinga 5 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging -
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5 Ohms ±0.5% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Metal Foil