V72C15T150BF
Hua Hua
Tau Wae: V72C15T150BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 150W
Ngā Rauemi: V72C15T150BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72C15T150BF
Tau Wae V72C15T150BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4145 pcs Pepa Raraunga V72C15T150BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 85.9% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 43V - 110V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Tau Wae Tuakiri V72C15T150