V72C15T150BL
Hua Hua
Tau Wae: V72C15T150BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 150W
Ngā Rauemi: V72C15T150BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 569 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 569 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72C15T150BL
Tau Wae V72C15T150BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 569 pcs Pepa Raraunga V72C15T150BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 85.9%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 43V - 110V Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Tau Wae Tuakiri V72C15T150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72C15T150BG
V72C15T150BG
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 150W
I roto i te taonga: 686 pcs
Tikiake: V72C15T150BG.pdf
RFQ
V72C15T150BG2
V72C15T150BG2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4687 pcs
Tikiake: V72C15T150BG2.pdf
RFQ
V72C15T150BL3
V72C15T150BL3
I roto i te taonga: 703 pcs
Tikiake: V72C15T150BL3.pdf
V72C15T150BL2
V72C15T150BL2