V72C15T150B
Hua Hua
Tau Wae: V72C15T150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 150W
Ngā Rauemi: V72C15T150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72C15T150B
Tau Wae V72C15T150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4863 pcs Pepa Raraunga V72C15T150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 85.9% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 43V - 110V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Tau Wae Tuakiri V72C15T150
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72C15T150B2
V72C15T150B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 150W
I roto i te taonga: 5287 pcs
Tikiake: V72C15T150B2.pdf
RFQ
V72C15T150BF
V72C15T150BF
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4145 pcs
Tikiake: V72C15T150BF.pdf
RFQ
V72C15M150BN
V72C15M150BN
Tikiake: V72C15M150BN.pdf
V72C15M150BS2
V72C15M150BS2
Tikiake: V72C15M150BS2.pdf
V72C15T150BF3
V72C15T150BF3
Tikiake: V72C15T150BF3.pdf
V72C15M150BS3
V72C15M150BS3
Tikiake: V72C15M150BS3.pdf
V72C15M150BN3
V72C15M150BN3
Tikiake: V72C15M150BN3.pdf
V72C15T150B3
V72C15T150B3
Tikiake: V72C15T150B3.pdf
V72C15M150BN2
V72C15M150BN2
Tikiake: V72C15M150BN2.pdf
V72C15M150BS
V72C15M150BS
Tikiake: V72C15M150BS.pdf
V72C15T150BG
V72C15T150BG
I roto i te taonga: 686 pcs
Tikiake: V72C15T150BG.pdf
V72C15T150BF2
V72C15T150BF2
Tikiake: V72C15T150BF2.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel