V48C5H100BL3
Hua Hua
Tau Wae: V48C5H100BL3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 100W
Ngā Rauemi: V48C5H100BL3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 451 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 451 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C5H100BL3
Tau Wae V48C5H100BL3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 451 pcs Pepa Raraunga V48C5H100BL3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 20A