V48C5H100BL
Hua Hua
Tau Wae: V48C5H100BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 100W
Ngā Rauemi: V48C5H100BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 451 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 451 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C5H100BL
Tau Wae V48C5H100BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 451 pcs Pepa Raraunga V48C5H100BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 20A
Tau Wae Tuakiri V48C5H100 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C5H100BG2
V48C5H100BG2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 100W
I roto i te taonga: 4372 pcs
Tikiake: V48C5H100BG2.pdf
RFQ
V48C5H100BG3
V48C5H100BG3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5791 pcs
Tikiake: V48C5H100BG3.pdf
RFQ
V48C5H100BL3
V48C5H100BL3
I roto i te taonga: 451 pcs
Tikiake: V48C5H100BL3.pdf
V48C5H100BS
V48C5H100BS
Tikiake: V48C5H100BS.pdf
V48C5H100BF2
V48C5H100BF2
Tikiake: V48C5H100BF2.pdf
V48C5H100BL2
V48C5H100BL2