V48C5H100BF3
Hua Hua
Tau Wae: V48C5H100BF3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 100W
Ngā Rauemi: V48C5H100BF3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C5H100BF3
Tau Wae V48C5H100BF3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5375 pcs Pepa Raraunga V48C5H100BF3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 20A Tau Wae Tuakiri V48C5H100