V150C48C150BN3
Hua Hua
Tau Wae: V150C48C150BN3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 150W
Ngā Rauemi: V150C48C150BN3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150C48C150BN3
Tau Wae V150C48C150BN3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4294 pcs Pepa Raraunga V150C48C150BN3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 88.1% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 100V - 200V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.13A Tau Wae Tuakiri V150C48C150
Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
V150C48C150BN
V150C48C150BN
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W