V150C48E150B
Hua Hua
Tau Wae: V150C48E150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 150W
Ngā Rauemi: V150C48E150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150C48E150B
Tau Wae V150C48E150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5789 pcs Pepa Raraunga V150C48E150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -10°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 88.1% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 100V - 200V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.13A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150C48C150BS
V150C48C150BS
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 4429 pcs
Tikiake: V150C48C150BS.pdf
RFQ
V150C48C150BS3
V150C48C150BS3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5553 pcs
Tikiake: V150C48C150BS3.pdf
RFQ
V150C48E150BF3
V150C48E150BF3
Tikiake: V150C48E150BF3.pdf
V150C48E150B3
V150C48E150B3
Tikiake: V150C48E150B3.pdf
V150C48E150B2
V150C48E150B2
Tikiake: V150C48E150B2.pdf
V150C48C150BN3
V150C48C150BN3
Tikiake: V150C48C150BN3.pdf
V150C48E150BF
V150C48E150BF
Tikiake: V150C48E150BF.pdf
V150C48E150BF2
V150C48E150BF2
Tikiake: V150C48E150BF2.pdf
V150C48C150BN
V150C48C150BN
I roto i te taonga: 613 pcs
Tikiake: V150C48C150BN.pdf
V150C48E150BG
V150C48E150BG
I roto i te taonga: 682 pcs
Tikiake: V150C48E150BG.pdf
V150C48C150BN2
V150C48C150BN2