V150C48C150BL
VicorVicor
V150C48C150BL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150C48C150BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 150W
Ngā Rauemi: V150C48C150BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 700 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 700 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150C48C150BL
Tau Wae V150C48C150BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 700 pcs Pepa Raraunga V150C48C150BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Ētahi Ingoa 1102-1243
V150C48C150BL-ND
Tae Mahi -20°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 88.1% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 100V - 200V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.13A Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
V150C48C150BF
V150C48C150BF
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 5974 pcs
Tikiake: V150C48C150BF.pdf
RFQ
V150C48C150BL3
V150C48C150BL3
Kaihanga: Vicor