V048F480M006A
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V048F480M006A
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 240W
Ngā Rauemi: V048F480M006A.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 717 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 717 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V048F480M006A
Tau Wae V048F480M006A Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 240W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 717 pcs Pepa Raraunga V048F480M006A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 26V Ngaohihi - Whakauru (Max) 55V
Momo Voltage Transformation Module Rahi / Rahi 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Raupapa VI Chip® VTM® Mana (Watts) 240W
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 96.2%
Whakaahuatanga Taipitopito Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.3A 26V - 55V Input Nama - Whakaputa (Max) 6.3A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V048T060M040
V048T060M040
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 6V 240W
I roto i te taonga: 4835 pcs
Tikiake: V048T060M040.pdf
RFQ
V048F480M006
V048F480M006
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 300W