V048F320T009-CB
VicorVicor
V048F320T009-CB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V048F320T009-CB
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
Ngā Rauemi: 1.V048F320T009-CB.pdf2.V048F320T009-CB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V048F320T009-CB
Tau Wae V048F320T009-CB Kaihanga Vicor
He Rahinga Kei te wātea 4408 pcs Pepa Raraunga 1.V048F320T009-CB.pdf2.V048F320T009-CB.pdf
Putanga - Whakaputa 32V Momotuhi - Whakauru 26 V ~ 55 V
Whakamahia IC / Wahanga V048F320T009 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Chip® VTM® Topology Whakahaere Buck-Boost
Mana - Whakaputa 300W Ngā Hua me te Momo 1, Isolated
Ētahi Ingoa 1102-1199
V048F320T009-CB-ND
V048F320T009CB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rautanga - Whakawhiti 2.8MHz Whakaahuatanga Taipitopito V048F320T009 VI Chip® VTM® DC/DC, Step Up or Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Nama - Whakaputa 9.4A Poari Poari Fully Populated