V048T060M040A
V048T060M040A
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 6V 240W
I roto i te taonga: 756 pcs
Tikiake: V048T060M040A.pdf
RFQ
V048F480T006A
V048F480T006A
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 240W