P048F048T24AL-CB
VicorVicor
P048F048T24AL-CB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P048F048T24AL-CB
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua EVALUATION BOARD PRM REGULATOR
Ngā Rauemi: 1.P048F048T24AL-CB.pdf2.P048F048T24AL-CB.pdf3.P048F048T24AL-CB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P048F048T24AL-CB
Tau Wae P048F048T24AL-CB Kaihanga Vicor
Putanga - Whakaputa 48V Momotuhi - Whakauru 36 V ~ 75 V
Whakamahia IC / Wahanga P048F048T24AL Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Chip® PRM® Topology Whakahaere Buck-Boost
Mana - Whakaputa 240W Ngā Hua me te Momo 1, Non-Isolated
Ētahi Ingoa 1102-1030
P048F048T24ALCB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rautanga - Whakawhiti 1.55MHz Whakaahuatanga Taipitopito P048F048T24AL VI Chip® PRM® DC/DC, Step Up or Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Nama - Whakaputa 5A Poari Poari Fully Populated