P048F048M24AL-CB
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P048F048M24AL-CB
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua PRM REG CONSTANT EVAL BRD
Ngā Rauemi: P048F048M24AL-CB.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 489 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 489 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P048F048M24AL-CB
Tau Wae P048F048M24AL-CB Kaihanga Vicor
He Rahinga Kei te wātea 489 pcs Pepa Raraunga P048F048M24AL-CB.pdf
Putanga - Whakaputa 48V Momotuhi - Whakauru 36 V ~ 75 V
Whakamahia IC / Wahanga P048F048M24AL Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Chip® PRM® Topology Whakahaere Buck-Boost
Mana - Whakaputa 240W Ngā Hua me te Momo 1, Non-Isolated
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Rautanga - Whakawhiti 1.45MHz Whakaahuatanga Taipitopito P048F048M24AL VI Chip® PRM® DC/DC, Step Up or Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Nama - Whakaputa 5A Poari Poari Fully Populated