P048F048T12AL-CB
VicorVicor
P048F048T12AL-CB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P048F048T12AL-CB
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua V.I CHIP PRM REGULATOR EVAL BOAR
Ngā Rauemi: 1.P048F048T12AL-CB.pdf2.P048F048T12AL-CB.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 414 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 414 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P048F048T12AL-CB
Tau Wae P048F048T12AL-CB Kaihanga Vicor
He Rahinga Kei te wātea 414 pcs Pepa Raraunga 1.P048F048T12AL-CB.pdf2.P048F048T12AL-CB.pdf
Putanga - Whakaputa 48V Momotuhi - Whakauru 36 V ~ 75 V
Whakamahia IC / Wahanga P048F048T12AL Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Chip® PRM® Topology Whakahaere Buck-Boost
Mana - Whakaputa 120W Ngā Hua me te Momo 1, Non-Isolated
Ētahi Ingoa 1102-1190
P048F048T12AL-CB-ND
P048F048T12ALCB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Up or Down
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti 1.45MHz
Whakaahuatanga Taipitopito P048F048T12AL VI Chip® PRM® DC/DC, Step Up or Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 2.5A
Poari Poari Fully Populated
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P0474
P0474
Kaihanga: Terasic Technologies
Whakaahuatanga: BOARD DEV DE5A-NET ARRIA 10GX
I roto i te taonga: 5679 pcs
Tikiake: P0474.pdf
RFQ
P048T048T12AL
P048T048T12AL
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 120W
I roto i te taonga: 4796 pcs
Tikiake: P048T048T12AL.pdf
RFQ
P048F048T24AL-CC
P048F048T24AL-CC
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: PRM REGULATOR CONSTANT EVAL BOAR
Tikiake: P048F048T24AL-CC.pdf
P048F048T12AL
P048F048T12AL
Tikiake: P048F048T12AL.pdf
Kaihanga: Terasic Technologies
Whakaahuatanga: ALTERA ARRIA 10 GX FPGA10AX115N2
I roto i te taonga: 17 pcs
Tikiake: P0489.pdf
P048T048T24AL
P048T048T24AL
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 240W