B048F160M24A
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B048F160M24A
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 16V 240W
Ngā Rauemi: B048F160M24A.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 492 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 492 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B048F160M24A
Tau Wae B048F160M24A Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 16V 240W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 492 pcs Pepa Raraunga B048F160M24A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 16V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 38V Ngaohihi - Whakauru (Max) 55V
Momo Bus Converter Module Rahi / Rahi 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Raupapa VI Chip® BCM® Mana (Watts) 240W
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO He pai 95.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 16V 15A 38V - 55V Input Nama - Whakaputa (Max) 15A