B048F120T30-EB
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B048F120T30-EB
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua BCM BUS CONVERTER 12V 300W
Ngā Rauemi: B048F120T30-EB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B048F120T30-EB
Tau Wae B048F120T30-EB Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga BCM BUS CONVERTER 12V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4027 pcs Pepa Raraunga B048F120T30-EB.pdf
Putanga - Whakaputa 12V Momotuhi - Whakauru 38 V ~ 55 V
Whakamahia IC / Wahanga B048F120T30 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Chip® BCM® Topology Whakahaere Buck
Mana - Whakaputa 300W Ngā Hua me te Momo 1, Isolated
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti 3.7MHz
Whakaahuatanga Taipitopito B048F120T30 VI Chip® BCM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 25A