B048F096T24-EB
VicorVicor
B048F096T24-EB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B048F096T24-EB
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua EVAL BOARD 9.6V OUT 240W SMD
Ngā Rauemi: B048F096T24-EB.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 415 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 415 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B048F096T24-EB
Tau Wae B048F096T24-EB Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga EVAL BOARD 9.6V OUT 240W SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 415 pcs Pepa Raraunga B048F096T24-EB.pdf
Putanga - Whakaputa 9.6V Momotuhi - Whakauru 38 V ~ 55 V
Whakamahia IC / Wahanga B048F096T24 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Chip® BCM® Topology Whakahaere Buck
Mana - Whakaputa 240W Ngā Hua me te Momo 1, Isolated
Ētahi Ingoa 1102-1176
B048F096T24-EB-ND
B048F096T24EB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 5 (48 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti 3.1MHz
Whakaahuatanga Taipitopito B048F096T24 VI Chip® BCM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 25A
Poari Poari Fully Populated
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B048F096T24
B048F096T24
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 9.6V 240W