CG3-280U/12
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
CG3-280U/12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG3-280U/12
Kaihanga / Waitohu: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua CARD GUIDE 280MM 12PCS
Ngā Rauemi: CG3-280U/12.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG3-280U/12
Tau Wae CG3-280U/12 Kaihanga Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga CARD GUIDE 280MM 12PCS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 2337 pcs Pepa Raraunga CG3-280U/12.pdf
Raupapa VectorPak™ Ētahi Ingoa CG3-280U/12-ND
V2073
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Mo te Whakamahia me te / Products Related 0.062 ~ 0.090" (1.57 ~ 2.29mm) Cards Momo Accessory Polycarbonate, Snap-In Mount, 11.024" (280.00mm)