CG3-220/12
Hua Hua
Tau Wae: CG3-220/12
Kaihanga / Waitohu: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua CARD GUIDE 220MM PKG OF 12
Ngā Rauemi: 1.CG3-220/12.pdf2.CG3-220/12.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG3-220/12
Tau Wae CG3-220/12 Kaihanga Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga CARD GUIDE 220MM PKG OF 12 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 4733 pcs Pepa Raraunga 1.CG3-220/12.pdf2.CG3-220/12.pdf
Raupapa VectorPak™ Ētahi Ingoa CG3-220/12-ND
V2072
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Mo te Whakamahia me te / Products Related 0.062 ~ 0.090" (1.57 ~ 2.29mm) Cards Momo Accessory Polycarbonate, Snap-In Mount, 8.661" (220.00mm)