CG3-220S/12
Hua Hua
Tau Wae: CG3-220S/12
Kaihanga / Waitohu: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua CARD GUIDE,220MM,STRAIGHT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG3-220S/12
Tau Wae CG3-220S/12 Kaihanga Vector Electronics & Technology, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 2501 pcs Pepa Raraunga
Raupapa VectorPak™ Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Mo te Whakamahia me te / Products Related 0.062 ~ 0.100" (1.57 ~ 2.54mm) Cards
Momo Accessory Polycarbonate, Snap-In Mount, 8.661" (220.00mm)