FS10-1200
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS10-1200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FS10-1200
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: FS10-1200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FS10-1200
Tau Wae FS10-1200 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 13308 pcs Pepa Raraunga FS10-1200.pdf
Taumaha 0.7 lb (317.51g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 5V, Series 10V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 2500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 47.63mm L x 39.67mm W Raupapa Split Pack™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 12 VA Ētahi Ingoa 10459
FS101200
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 36.50mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 2.4A, Series 1.2A
Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FS1.5X3LG6
FS1.5X3LG6
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: WIRE DUCT SOLID BASE SCRW GRY 6'
I roto i te taonga: 1864 pcs
Tikiake: FS1.5X3LG6.pdf
RFQ
FS10-1200-C2
FS10-1200-C2
Kaihanga: Triad Magnetics
Whakaahuatanga: XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
I roto i te taonga: 15788 pcs
Tikiake: FS10-1200-C2.pdf
RFQ
FS10-110-C2
FS10-110-C2
Kaihanga: Triad Magnetics
Whakaahuatanga: XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE
Tikiake: FS10-110-C2.pdf
FS10-12
FS10-12
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1000V 10W