FS10-250-B
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS10-250-B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FS10-250-B
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: FS10-250-B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
84 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FS10-250-B
Tau Wae FS10-250-B Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 15367 pcs Pepa Raraunga FS10-250-B.pdf
Taumaha 0.25 lb (113.4g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 5V, Series 10V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 2500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 34.93mm L x 28.56mm W Raupapa Split Pack™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 2.4 VA Ētahi Ingoa Q5674744
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 30.15mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 500mA, Series 250mA