FS10-110-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS10-110-C2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FS10-110-C2
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: FS10-110-C2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FS10-110-C2
Tau Wae FS10-110-C2 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 36995 pcs Pepa Raraunga FS10-110-C2.pdf
Taumaha 0.17 lb (77.11g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 5V, Series 10V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 4200Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 34.93mm L x 28.58mm W Raupapa Split Pack™, Class 2/3, FS
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 1.1 VA Ētahi Ingoa 237-1578
FS10-110-C2-B
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 23.80mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 220mA, Series 110mA
Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FS10-12
FS10-12
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1000V 10W