AX02-302R2-T
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX02-302R2-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX02-302R2-T
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 12A 5.1 MOHM
Ngā Rauemi: AX02-302R2-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX02-302R2-T
Tau Wae AX02-302R2-T Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 12A 5.1 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56217 pcs Pepa Raraunga AX02-302R2-T.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.524" L x 0.591" W (13.30mm x 15.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa AX02
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 12A 5.1 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5.1 mOhm Max Whakatauranga onamata 12A
I teie nei - Maama 24A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AX02-302R2
AX02-302R2
Kaihanga: Triad Magnetics
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 12A 5.1 MOHM SMD