B82475A1103M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82475A1103M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 2.6A 60 MOHM SMD
Ngā Rauemi: B82475A1103M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82475A1103M000
Tau Wae B82475A1103M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 2.6A 60 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101452 pcs Pepa Raraunga B82475A1103M000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.409" L x 0.370" W (10.40mm x 9.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa B82475A1
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa B82475A1103M
B82475A1103M-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 60 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.6A
I teie nei - Maama 2.75A