AX02-301R0
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX02-301R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX02-301R0
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 23A 1.7 MOHM SMD
Ngā Rauemi: AX02-301R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
480 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX02-301R0
Tau Wae AX02-301R0 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 23A 1.7 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91705 pcs Pepa Raraunga AX02-301R0.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 0.524" L x 0.591" W (13.30mm x 15.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa AX02
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case 2-SMD, J-Lead Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Wirewound Inductor 23A 1.7 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 1.7 mOhm Max Whakatauranga onamata 23A
I teie nei - Maama 34A