T1008-3R9G
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T1008-3R9G
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.9UH 260MA 5.26 OHM
Ngā Rauemi: T1008-3R9G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T1008-3R9G
Tau Wae T1008-3R9G Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga FIXED IND 3.9UH 260MA 5.26 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4090 pcs Pepa Raraunga T1008-3R9G.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa T1008
Ratonga - Q @ Freq 20 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 3.9µH Teitei - Tae (Max) 0.089" (2.25mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 5.26 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 5.26 Ohm Max Whakatauranga onamata 260mA