T1008-5R6G
Hua Hua
Tau Wae: T1008-5R6G
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.6UH 240MA 8.38 OHM
Ngā Rauemi: T1008-5R6G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T1008-5R6G
Tau Wae T1008-5R6G Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga FIXED IND 5.6UH 240MA 8.38 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4681 pcs Pepa Raraunga T1008-5R6G.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa T1008
Ratonga - Q @ Freq 20 @ 7.9MHz
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 5.6µH Teitei - Tae (Max) 0.089" (2.25mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 20MHz Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 8.38 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 8.38 Ohm Max Whakatauranga onamata 240mA