T1008-22NG
Hua Hua
Tau Wae: T1008-22NG
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22NH 1A 120 MOHM SMD
Ngā Rauemi: T1008-22NG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T1008-22NG
Tau Wae T1008-22NG Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga FIXED IND 22NH 1A 120 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4428 pcs Pepa Raraunga T1008-22NG.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa T1008
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 350MHz
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz
Inangarangi 22nH Teitei - Tae (Max) 0.089" (2.25mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.4GHz Whakaahuatanga Taipitopito 22nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 120 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max Whakatauranga onamata 1A