LA01P170S05
TamuraTamura
LA01P170S05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LA01P170S05
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua SENSOR
Ngā Rauemi: 1.LA01P170S05.pdf2.LA01P170S05.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LA01P170S05
Tau Wae LA01P170S05 Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga SENSOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5819 pcs Pepa Raraunga 1.LA01P170S05.pdf2.LA01P170S05.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Raupapa LA01P
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 12.5mV/A
Wā Whakautu 1µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Bulk Paa / Case Module
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 9-LA01P170S05ZY
MT7414
Tae Mahi -40°C ~ 90°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Through Hole Tuhinga ±1%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga DC ~ 400kHz
Mo te ine AC/DC Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 170A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module
Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA I teie nei - Whakaaro 170A
Te tika ±1%