LA01M041S05
TamuraTamura
LA01M041S05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LA01M041S05
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua SENSOR
Ngā Rauemi: 1.LA01M041S05.pdf2.LA01M041S05.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LA01M041S05
Tau Wae LA01M041S05 Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga SENSOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17074 pcs Pepa Raraunga 1.LA01M041S05.pdf2.LA01M041S05.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Raupapa LA01M
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 50mV/A
Wā Whakautu 1µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Bulk Paa / Case Module
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 9-LA01M041S05ZY
MT7409
Tae Mahi -40°C ~ 90°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Tuhinga ±1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 400kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 41A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA
I teie nei - Whakaaro 41A Te tika ±1%