LA02P085S03
TamuraTamura
LA02P085S03 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LA02P085S03
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua SENSOR
Ngā Rauemi: 1.LA02P085S03.pdf2.LA02P085S03.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LA02P085S03
Tau Wae LA02P085S03 Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga SENSOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13697 pcs Pepa Raraunga 1.LA02P085S03.pdf2.LA02P085S03.pdf
Tuhinga o mua 2.97 V ~ 3.63 V Raupapa LA02P
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 15.5mV/A
Wā Whakautu 1µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Bulk Paa / Case Module
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 9-LA02P085S03ZY
MT7418
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Tuhinga ±1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 300kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 85A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA
I teie nei - Whakaaro 85A Te tika ±1%