TMJ325KB7106KMHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMJ325KB7106KMHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMJ325KB7106KMHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Ngā Rauemi: 1.TMJ325KB7106KMHT.pdf2.TMJ325KB7106KMHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMJ325KB7106KMHT
Tau Wae TMJ325KB7106KMHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 25V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86314 pcs Pepa Raraunga 1.TMJ325KB7106KMHT.pdf2.TMJ325KB7106KMHT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.106" (2.70mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa M
Ratonga AEC-Q200 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 587-4267-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Te kaha 10µF