TMJ316BB7106MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMJ316BB7106MLHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMJ316BB7106MLHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 25V X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.TMJ316BB7106MLHT.pdf2.TMJ316BB7106MLHT.pdf3.TMJ316BB7106MLHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMJ316BB7106MLHT
Tau Wae TMJ316BB7106MLHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 25V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.075" (1.90mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa M
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa CE TMJ316BB7106MLHT
CETMJ316BB7106MLHT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Te kaha 10µF