TMJ212CB7225MGHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMJ212CB7225MGHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMJ212CB7225MGHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805
Ngā Rauemi: 1.TMJ212CB7225MGHT.pdf2.TMJ212CB7225MGHT.pdf3.TMJ212CB7225MGHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMJ212CB7225MGHT
Tau Wae TMJ212CB7225MGHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.059" (1.50mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa M
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa CE TMJ212CB7225MGHT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 2.2µF Nga tono Automotive, Boardflex Sensitive