NP05DB680M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NP05DB680M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 650MA 660 MOHM
Ngā Rauemi: NP05DB680M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NP05DB680M
Tau Wae NP05DB680M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 650MA 660 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5775 pcs Pepa Raraunga NP05DB680M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.240" L x 0.232" W (6.10mm x 5.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa N, P Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa LM NP05D B680M
NPO5DB680M
Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 68µH
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 9.7MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Shielded Inductor 650mA 660 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 660 mOhm Max
Whakatauranga onamata 650mA I teie nei - Maama -