NP061A500A
PanasonicPanasonic
NP061A500A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NP061A500A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS DUAL PNP SSSMINI6
Ngā Rauemi: NP061A500A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NP061A500A
Tau Wae NP061A500A Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 5009 pcs Pepa Raraunga NP061A500A.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Momo Pukapuka 2 PNP - Pre-Biased (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato SSSMini6-F1
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) -
Resistor - Base (R1) 10 kOhms Mana - Max 125mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-963
Ētahi Ingoa NP061A500ATR
NPO61A500A
Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 80MHz Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 80mA 80MHz 125mW Surface Mount SSSMini6-F1
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 80mA Tau Wae Tuakiri NP061A5