NP05DB2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NP05DB2R2M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 2.9A 32 MOHM SMD
Ngā Rauemi: NP05DB2R2M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NP05DB2R2M
Tau Wae NP05DB2R2M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 2.9A 32 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4204 pcs Pepa Raraunga NP05DB2R2M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.240" L x 0.232" W (6.10mm x 5.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa N, P Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa LM NP05D B2R2M
NPO5DB2R2M
Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 51MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Inductor 2.9A 32 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 32 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.9A I teie nei - Maama -