LAV35VB681J
Hua Hua
Tau Wae: LAV35VB681J
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680UH 68MA 22 OHM TH
Ngā Rauemi: LAV35VB681J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAV35VB681J
Tau Wae LAV35VB681J Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 68MA 22 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4633 pcs Pepa Raraunga LAV35VB681J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, V Type
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 796kHz
Packaging Tray Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa LA LAV 35VB 681J Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz Inangarangi 680µH
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.6MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Inductor 68mA 22 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 22 Ohm Max
Whakatauranga onamata 68mA I teie nei - Maama -